[]
Menu Główne
Dla Uczniów

Walentynkowy konkurs filmowo-czytelniczy
Już po raz drugi, 14.02 odbędzie się konkurs nie tylko dla zakochanych. Uczniowie będą przyporządkowywać filmowe pary oraz duety znane z literatury. Nie zabraknie też przebojów o miłości. Trzeba będzie podać ich tytuły lub wykonawców. Będą też fragmenty literackich wyznań i trzeba będzie wskazać utwór z jakiego pochodzą. Należy spodziewać się także pytań o patrona zakochanych. Do wygrania kosmetyki i płyty muzyczne.

Znane i lubiane
8 marca – z okazji Dnia Kobiet gimnazjaliści będą mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę o znanych kobietach. Muzyczne przeboje o kobietach i wyśpiewane przez kobiety także znajdą się w konkursowych zestawach. Do wygrania m.in. kosmetyki i płyty muzyczne.

Z okazji Dnia Świętego Patryka
19.03 nawiązując do obchodzonego 17.03 Dnia Świętego Patryka, patrona Irlandii odbędzie się konkurs sprawdzający wiedzę na ten temat – w j. polskim oraz w j. angielskim. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Edgard.

Malownicze zakątki świata
W marcu odbędzie się konkurs sprawdzający wiedzę o ciekawych miejscach na świecie, które są często wybierane przez turystów. Pytania będą dotyczyły lokalizacji ważnych zabytków. Konkurs poprzedzi akcja informacyjna – krótkie informacje wraz ze zdjęciami rozwieszone na terenie szkoły. Sponsorzy nagród: Cass Film -wydawca przewodników filmowych oraz Grupa Wydawnicza Read Me.
OPR. M. Gajek

Zapowiedzi Konkursów